KONST / Litografier / Konstmapp 12432127
nr 1243 2127
Ursula Schütz
(f. 1935), Sverige
Konstmapp, Signerad, numrerad 9/100. 4 st lösa blad, bladets mått: ca 42x31 cm
Ursula Schütz-Stenqvist, tysk-svensk bildkonstnär född 1935 i Nürnberg.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:13:03
23/3 08:52:03
Ursula Schütz
Läs mer om Ursula Schütz